EXTRA 20% ZĽAVA PRI OBJEDNÁVKE NAD 99€ - KÓD: SALE20

Mať otázku? Kontaktuj nás! Využite náš live chat alebo nám pošlite email na [email protected]
ELF BAR JJ5500 - Kiwi Passion Fruit Guava 5% - DOBÍJATEĽNÉ
ELF BAR JJ5500 - Kiwi Passion Fruit Guava 5% - DOBÍJATEĽNÉ
47,48 
29,80

ELF BAR JJ5500 - Kiwi Passion Fruit Guava 5% - DOBÍJATEĽNÉ

JJ5500 je štýlová, vopred naplnená elektrická cigareta na jedno použitie, pripravená na použitie, precízne vyrobená tak, aby poskytovala spokojnosť pri každom šluku.

Vďaka pôsobivému nabitiu až 5 500 šlukov tento elegantný a kompaktný dizajn zaisťuje, že sa perfektne zmestí do vrecka, takže je ľahko prenosný a ľahko prenosný.

Zažite neprekonateľný pôžitok a intenzitu chuti bez problémov s čistením alebo dopĺňaním - je to cenovo dostupnejšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým!

Skladom
37
47,48 
29,80
Sl.: 37
Ušetrené 17,68 €
Podrobnosti

Zažite inováciu Juicy Jane JJ5500
Objavte našu novú spoluprácu so Juicy Jane. JJ5500, je vrcholom predplnených jednorazových elektrických cigariet navrhnutých tak, aby spôsobili revolúciu vo vašom vapovaní. Vďaka širokej škále intenzívnych a delikátnych chutí zaručuje Juicy Jane JJ5500 bezproblémovú a príjemnú cestu vapovaním kedykoľvek a kdekoľvek.


Zabudnite na zložitosť tradičných e-cigariet! Juicy Jane JJ5500 je neuveriteľne užívateľsky prívetivý, nevyžaduje žiadne nabíjanie, stláčanie tlačidiel ani čakanie na zahriatie. Ihneď po vybalení si doprajte lahodné chute bez toho, aby ste sa museli obávať, že budete rušiť svoje okolie, pretože nevydáva žiadne nepríjemné pachy a zanecháva sviežu vôňu aj po vapovaní. Rozlúčte sa s nepohodlím pri dopĺňaní a údržbe vašich e-cigariet – Juicy Jane JJ5500 zaisťuje bezproblémový zážitok z vapovania, ktorý je ideálny pre každé nefajčiarske prostredie, od kancelárií cez reštaurácie až po večierky.


Pre každého, všade
Vychutnajte si slobodu výberu so širokým výberom Juicy Jane JJ5500, ktorý uspokojí všetky maškrty. Či už uprednostňujete upokojujúcu príťažlivosť verzií bez nikotínu alebo túžite po uspokojení z možností obsahujúcich nikotín, Juicy Jane JJ5500 vás pokryje. Variant bez nikotínu sa môže pochváliť 0 % nikotínu, zatiaľ čo verzie s obsahom nikotínu sú dostupné v koncentráciách 2 % a 5 % nikotínu. So svojimi lahodnými aromatickými príchuťami je Juicy Jane JJ5500 ideálnou voľbou pre všetkých nadšencov vapovania.


Jednoduché použitie
Vapovanie s Juicy Jane JJ5500 je jednoduché. Po rozbalení produktu odstráňte priehľadnú ochrannú čiapočku z uzavretého konca a môžete si užiť nádherné vapingové sedenie. Počas vdychovania prístroj automaticky vytvára uspokojivý prúd pary, ktorý nevyžaduje žiadne dopĺňanie. Keď sa vyprázdni, môžete ho jednoducho zlikvidovať ekologickým spôsobom, čo z neho robí zodpovednú voľbu pre planétu. Nie je potrebné zapínať alebo vypínať zariadenie; automaticky sa aktivuje pri nádychu a deaktivuje, keď sa nepoužíva.

 

často kladené otázky


Koľko nikotínu obsahujú produkty Juicy Jane JJ5500?

- Obsah nikotínu je jasne uvedený v popise produktu alebo v názve produktu.

Dá sa Juicy Jane JJ5500 nabíjať?

- Juicy Jane JJ5500 je jednorazové zariadenie, vďaka ktorému sa nemusíte obávať o výdrž batérie. Môžete vapovať bez obáv z nedostatku energie. Niektoré verzie, ako napríklad modely 3600/5000, ponúkajú pohodlnú možnosť nabíjania.

Sú produkty Juicy Jane JJ5500 originálne?

- Uisťujeme vás, že ELF BAR predáva iba originálne produkty pochádzajúce priamo od výrobcu. Pre väčšiu istotu si pravosť môžete overiť na www.juicyjane.com.

Ako potvrdím pravosť produktov Juicy Jane JJ5500?

- Každé balenie produktu Juicy Jane JJ5500 obsahuje QR kód, ktorý je možné naskenovať a overiť na stránke výrobcu. Ak bol QR kód naskenovaný menej ako 1-2 krát, produkt je 100% autentický.

Existuje záruka na Juicy Jane JJ5500?

- Ponúkame 14-dňovú vratnú politiku pre neotvorené produkty a garantujeme vrátenie peňazí za váš nákup.


Zažite ďalšiu úroveň potešenia z vapovania s Juicy Jane JJ5500 a odomknite svet nádherných chutí a jedinečného pohodlia. Prijmite budúcnosť technológie vapovania a dovoľte Juicy Jane JJ5500 pozdvihnúť váš zážitok z vapingu ako nikdy predtým.

 

 

INFO

Kapacita batérie: 550 mAh
Nárazy: 5500

Podobné výrobky